Calvin Harris ujawnia szczegóły nowego singla! Kogo tym razem na nim usłyszymy?

Szkocki producent i DJ Calvin Harris nie może ostatnimi czasy narzekać na brak popularności. Po zeszłorocznym ogromnym hicie „This Is What You Came For” z gościnnym udziałem Rihanny, który odnosił liczne sukcesy na listach przebojów na całym świecie, artysta skupił się niedługo potem na tworzeniu kolejnych premierowych kompozycji. Wiemy  już kogo usłyszymy w następnej piosence, która ma mieć swoją premierę w najbliższym czasie!

Kilka dni temu informowaliśmy o wpisie producenta na jego koncie na Twitterze, w którym poinformował fanów, że “pracował z najlepszymi artystami naszej generacji” i jest niezwykle dumny ze swojej nowej muzyki. Jak widać nie kłamał, gdyż w jego nowym utworze gościnnie pojawią się… Frank Ocean oraz hip-hopowe trio Migos! Dodatkowo w sieci Harris pochwalił się tym razem nie tylko okładką singla, lecz również szczegółami dotyczącymi tekstu i produkcji.

Kiedy dokładnie usłyszymy nową produkcję Harrisa? Tego niestety producent jeszcze nie zdradził, jednak będziemy Was oczywiście informować na bieżąco. Przypomnijmy, że ostatnim singlem DJ-a jest numer „My Way”, który ukazał się we wrześniu zeszłego roku i dotarł m.in. do 4. miejsca brytyjskiej listy przebojów. Krótką zapowiedź kawałka usłyszeć możecie poniżej. Jesteście ciekawi efektów współpracy producenta z zaproszonymi przez niego gośćmi?

Udostępnij na Google Plus