Arek Kłusowski prezentuje singiel i klip “Recepta”

“Recepta” to nowy singiel Arka Kłusowskiego, który zapowiada jego debiutancki krążek “Mimowolnie”. Płyta ukaże się najprawdopodobniej pod koniec tego roku. Wcześniej poznaliśmy single “Na niby” i “Koniec”.

– Do napisania tego utworu skłoniło mnie rozmyślanie o tym jak kruche są dziś więzi. Jak szybko pozbywamy się sentymentów, a człowiek staje się jedno-sezonową przygodą, która w każdej chwili może zostać zakończona. Jak trudno dziś odnaleźć się w świecie, który wyznacza coraz bardziej brutalne zasady egzystencji? Topić się w naiwności czy stawać się wolnym?” – mówi o swoim utworze Arek.

Arek to jeden z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia przez miniony rok pracował nad swoją pierwszą płytą. Kłusowski jest odpowiedzialny zarówno za teksty, jak i kompozycje 11 utworów, które znajdą się na albumie. Do współpracy producenckiej zaprosił Michała Wasilewskiego, znanego m.in. z zespołu Xxanaxx. W utworze „Ciało” współpracował z FOXem. Śpiewa z Marianem Opanią w projekcie Cohen Nohavica, Romanem Kołakowskim przy spektaklach z piosenkami Stachury oraz znalazł się na płycie z piosenkami Toma Waitsa.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus