Alessia Cara w nowej piosence Zedda! Posłuchaj premierowego singla “Stay”

Niemiecki DJ i producent muzyczny Anton Zaslavski, znany szerszej publiczności jako Zedd, pracuje aktualnie nad swoim trzecim pełnym albumem. Po wydanych w zeszłym roku singlach „Candyman”, „Adrenaline” oraz „Ignite” nadszedł teraz czas na kolejny przedsmak nowego materiału. Właśnie odbyła się premiera kolejnego numeru producenta, który jest efektem jego współpracy z jedną ze wschodzących gwiazd muzyki pop w Stanach Zjednoczonych.

Utwór „Stay” jest już czwartym singlem promujący nowy album Zedda, który ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku nakładem wytwórni Interscope Records. Piosenka jest wynikiem kolaboracji DJ-a z amerykańską wokalistką Alessią Carą, o której jest ostatnio głośno w mediach za sprawą piosenki „Scars to Your Beautiful”. Za warstwę liryczną poza producentem i wokalistką odpowiedzialni byli także Anders Frøen, Linus Wiklund, Noonie Bao oraz Sarah Aarons.

Przypomnijmy, że dyskografię Zedda zamyka wydany w 2015 roku album „True Colors”, na którym wśród zaproszonych do współpracy gości znaleźli się m.in. Troye Sivan, Selena Gomez czy Jon Bellion. W zeszłym roku tytułowa piosenka doczekała się również odświeżonej wersji, w której mogliśmy usłyszeć amerykańską wokalistkę Keshę. Czekacie na nowy album Zedda? Z kim jeszcze producent powinien współtworzyć swoje kolejne piosenki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus