Z kim Lady Gaga powinna wystąpić podczas SuperBowl? [ANKIETA]

Już 5 lutego 2017 roku, w Houston, odbędzie się finał rozgrywek NFL SuperBowl. W przerwie meczu wystąpi Lady Gaga. SuperBowl Halftime Show to jedyne w swoim rodzaju widowisko, które daje możliwość pokazania swojego repertuaru muzycznego pod 100 milionowej rzeszy odbiorców.

Podczas nieco ponad 10-minutowego występu artyści zapraszają na scenę innych muzyków tak, aby ich występ był najbardziej różnorodny i spodobał się szerokiej publiczności. Nie inaczej będzie oczywiście w tym roku. Lady Gaga ma możliwość zaproszenia innych artystów. W Internecie huczy od plotek na temat tego, że Gaga zaprosi Metallicę lub Bruce’a Springsteena. Podczas swojej kariery, Stefani Germanotta współpracowała z wieloma artystami, którzy również mogą dołączyć do niej na scenę – Christiną Aguilerą, Beyoncé, RuPaulem, Tonym Bennettem, Lady Starlight, Markiem Ronsonem, Florence, Kevinem Parkerem z Tampe Impala czy R Kellym. Oprócz wymienionych gwiazd, fani często wymieniają cztery divy światowego biznesu, które chętnie zobaczyłyby na scenie z Gagą – Madonnę, Katy Perry, Keshę i Rihannę.

Podczas oczekiwania na występ, postanowiliśmy stworzyć dla Was ankietę, w której możecie oddać swój głos na gwiazdę, z którą chcielibyście zobaczyć Gagę na scenie podczas Halftime Show.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus