Powrót grupy Cascada już wkrótce! Posłuchaj zapowiedzi piosenki “Run”

Niemiecka grupa Cascada, w skład której wchodzą Natalie Horler, DJ Manian oraz DJ Yanou, przygotowuje się obecnie do wydania swojego najnowszego albumu. Po premierze nowej wersji piosenki “Reason” zespół skupił się na trasie koncertowej oraz solowych aktywnościach, przez co prace nad ich kolejnym wydawnictwem mocno się opóźniły. Teraz jednak planują swój wielki powrót, który nastąpi podobno już w przyszłym tygodniu!

Utwór “Run” będzie pierwszym singlem grupy Cascada od wydanej w 2015 roku piosenki “Reason”, a także kolejną premierową piosenką z nadchodzącego wydawnictwa, które ukazać się ma już w tym roku. Za produkcję odpowiedzialni są jak zawsze Manian i Yanou, którzy wyprodukowali wszystkie największe hity grupy. Premiera nowego kawałka odbędzie się już w najbliższy piątek, 27 stycznia, poprzez wytwornię Zooland Records.

Przypomnijmy, że ostatnie wydawnictwo grupy zatytułowane “The Best of Cascada” ukazało się jeszcze w 2013 roku. Ostatnim studyjnym albumem zespołu jest natomiast krążek “Original Me” wydany dwa lata wcześniej, który dotarł m.in. do drugiego miejsca brytyjskiej listy UK Dance Chart. Krótką zapowiedź nowego singla możecie usłyszeć poniżej. Będzie hit na miarę “Evacuate the Dancefloor”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus