Nowy album Calvina Harrisa już niedługo?

Wydawać by się mogło, iż producent Calvin Harris wystawia na cierpliwość swoich fanów. Po bardzo dobrze przyjętym “This Is What You Came For” (z gościnnym udziałem Rihanny) oraz “My Way”, DJ do tej pory nie zapowiedział nadchodzącej płyty. Wszystko jednak wskazuje na to, iż nowy materiał zostanie wydany w tym roku.

Niedawno Brytyjczyk odpowiadał na pytania swoich fanów. Jeden z nich zapytał się, czy doczekamy się jakiejkolwiek nowości od niego w tym roku. Calvin odpowiedział bardzo konkretnie:

No właśnie – teraz możemy debatować co tak naprawdę to oznacza. Można przypuszczać że tak naprawdę piosenki są na końcowej fazie produkcji i już niedługo ujrzą światło dzienne. Jednak… czy one się pojawią jako nowy album? Swego czasu pojawiły się plotki iż artysta nie planuje już wydać płyt w tradycyjnej formie, ponieważ nie jest ono już opłacalne, w przeciwieństwie do inwestowania w streaming i układanie na nim playlist. Pamiętajcie jednak, by do tych rewelacji podejść z dużym dystansem.

Tak czy siak fani Harrisa mogą być spokojni – nowe utwory poznamy w tym roku.

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus