#KP4 coraz bliżej? Prace nad nowym klipem Katy Perry ruszą podobno już w przyszłym tygodniu!

Katy Perry, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, przygotowuje się aktualnie do premiery swojego czwartego albumu. Biorąc pod uwagę spory sukces nagranego na Igrzyska Olimpijskie w Rio utworu „Rise”, jej wielki powrót może nieźle namieszać na światowych listach przebojów. Początkowo Perry zapowiadała, że premiera nowego krążka będzie mieć miejsce najwcześniej w 2018 roku, jednak według najnowszych informacji nowy album artystki ukaże się jeszcze w tym roku, a Katy dopina właśnie wszystko na ostatni guzik.

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia o nowych faktach dotyczących wydawnictwa, jednak jak dotąd nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. To może się jednak zmienić już wkrótce – według najnowszych informacji francuskiego serwisu Melty, prace nad nowym klipem wokalistki zacząć się mają bowiem już w ciągu najbliższych dni. Portal nie podaje żadnych szczegółów, powołując się jedynie na ściśle tajne informacje i podając orientacyjne ramy czasowe i miejsce prac nad klipem. Pamiętajmy, że rewelacje te pozostały jak dotąd bez żadnego oficjalnego potwierdzenia z otoczenia wokalistki.

Jedno z naszych źródeł otrzymało propozycję współpracy nad nowym klipem Katy Perry, nad którym prace rozpoczną się już 18 stycznia w Stanach Zjednoczonych. Nie znamy w tym momencie wszystkich szczegółów sprawy, jednak produkcja ma być nagrywana trzy dni (18-20 stycznia) w Los Angeles.

Nie ma w tym momencie pewności na ile podawane przez Melty informacje są prawdziwe, jednak przekonamy się o tym zapewne już wkrótce. Przypominamy, że Perry informowała w ciągu zeszłego roku, że nowy album jest w tym momencie w trakcie tworzenia. Wszelkie informacje o rychłym powrocie artystki traktujmy oczywiście raczej z przymrużeniem oka, jednak nie można wykluczyć, że faktycznie coś jest na rzeczy, a Katy zaskoczy nas wszystkich po raz kolejny. Czekacie na #KP4?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus