#FreeKesha: Dr Luke pokaże Katy Perry smsa Keshy do Lady Gagi. O co chodzi?

Sprawa Keshy i producenta oskarżonego o molestowanie seksualne swojej podwładnej Dr. Luke’a przyjmuje niespodziewany obrót sprawy. Całą sytuację oraz ruch #FreeKesha tłumaczyliśmy bardzo szczegółowo w obszernym artykule, który przeczytacie tutaj

Właśnie doszło do zaskakującej decyzji sędziego prowadzącego sprawę Keshy i Dr. Luke’a. Tajemnicza wiadomość sms wysłana w kwietniu 2016 roku przez Keshę do Lady Gagi została właśnie zaklasyfikowana jako dowód w aktualnej walce sądowej. Lady Gaga wielokrotnie wyrażała poparcie dla działań Keshy i mówiła otwarcie o swoim zdaniu na temat toczącej się sprawy.

Niestety nie wiadomo co znajdywało się w wiadomości, ale sędzia pozwolił oskarżonemu Dr. Luke’owi podzielić się dowodem w sprawie z Katy Perry, co oznacza, że prawdopodobnie wiadomość dotyczyła niezamieszanej (?) w sprawę autorki hitu “I Kissed A Girl”. Perry nie skomentowała do dnia dzisiejszego walki sądowej Dr. Luke’a i Keshy. Przypomnijmy, że Dr. Luke odpowiada za wiele hitów Katy takich jak “Teenage Dream” czy “E.T”.

To wszystko brzmi bardzo interesująco, i jesteśmy bardzo ciekawi co znajduje się w wiadomości…

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus