“Ciało Obce” nowym albumem Happysad!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Happysad! Już 10 lutego 2017 roku ukaże się nowy album zespołu zatytułowany “Ciało Obce”. Znajdzie się na nim 11 utworów. Na stronach Mystic ruszyła przedsprzedaż. Jeden z utworów promujących wydawnictwo “Nadzy na mróz” jest już dostępny do odsłuchu.

Po raz pierwszy w historii zespół pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i nagrywaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy – Maciej Ramisz i Michał Bąk, którzy od dawna wspomagają zespół na koncertach.

– Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku – mówią jego członkowie.

TRACKLISTA

 1. -1
 2. dłoń
 3. nie umiem kłamać
 4. Medelin
 5. czwarty dzień
 6. dług
 7. XXM
 8. Ciało Obce
 9. idę
 10. heroina
 11. nadzy na mróz

Album możecie zamówić tutaj.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus