Cascada powracają z nowym singlem! Posłuchaj premierowej kompozycji “Run”

Niemiecka grupa Cascada, w skład której wchodzą Natalie Horler, DJ Manian oraz DJ Yanou, przygotowuje się obecnie do wydania swojego najnowszego albumu. Po premierze nowej wersji piosenki „Reason” zespół skupił się na trasie koncertowej oraz solowych aktywnościach, przez co prace nad ich kolejnym wydawnictwem mocno się opóźniły. Teraz jednak powracają ze swoim nowym singlem, z nadzieją by ponownie podbić listy przebojów!

Utwór „Run” jest pierwszym singlem grupy Cascada od wydanej w 2015 roku piosenki „Reason”, a także kolejną premierową piosenką z nadchodzącego wydawnictwa, które ukazać się ma już w tym roku. Za produkcję odpowiedzialni są jak zawsze DJ Manian i DJ Yanou, którzy wyprodukowali wszystkie największe hity grupy. Premiera nowego kawałka odbyła się 27 stycznia poprzez wytwornię Zooland Records.

Przypomnijmy, że ostatnie wydawnictwo grupy zatytułowane „The Best of Cascada” ukazało się jeszcze w 2013 roku. Ostatnim studyjnym albumem zespołu jest natomiast krążek „Original Me” wydany dwa lata wcześniej, który dotarł m.in. do drugiego miejsca brytyjskiej listy UK Dance Chart. Premierową kompozycję usłyszeć możecie poniżej. Będzie hit na miarę „Evacuate the Dancefloor”?

Udostępnij na Google Plus