Bodzio Dance zainteresowane udziałem w Krajowych Eliminacjach 2017

Sezon eurowizyjny w tym roku jest dosyć… oryginalny. Kolejni artyści deklarują chęć zgłoszenia do Krajowych Eliminacji 2017.

Do Mateusza Magi, Paulli, Gosi Andrzejewicz, Iwony Węgrowskiej, Alicji Ruchały (o czym możecie przeczytać na naszej stronie tutaj) dołącza teraz zespół Bodzio Dance. Na kanale YouTube Bodzio Dance ukazał się właśnie utwór-propozycja do konkursu Eurowizji 2017.

W zeszłym roku przy okazji Krajowych Eliminacji 2016 mówiło się nieoficjalnie o tym, że zgłosiło się bardzo dużo zespołów tworzących disco-polo. W tym roku Telewizja Polska będzie transmitować galę “25 lat disco polo w Polsce”, więc start Bodzio Dance oraz innych zespołów tworzących taką muzykę jest jak najbardziej realny.

Na Bodzio Dance oraz innych artystów możecie oddać swój głos w naszej sondzie, w której możecie wyrażać swoje zdanie na temat tego, kto powinien reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji 2017.

 

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus