Amy Macdonald prezentuje pierwszy singiel z nowej płyty – “Dream On”

Dziś o północy jedna z najpopularniejszych szkockich wokalistek Amy Macdonald wydała pierwszy oficjalny singiel z nadchodzącego albumu „Under Stars”. To już czwarty album wokalistki. Jak sama wspomina, dwa i pół roku pracy opłaciły się i stworzyła najlepszy dotąd materiał.

Utwór, który jako pierwszy będzie promował kolejne wydawnictwo piosenkarki, to “Dream On”. Utwór miał swoją telewizyjną premierę w noworocznym programie “Hogmanay 2016” nadawanym przez stację BBC. Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych. Teledysk do “Dream On” jak wspomniała Amy na twitterze, ukaże się niedługo po premierze samego utworu. By posłuchać piosenki kliknijcie w poniższy player.

Przypominamy, że czwarty krążek Amy „Under Stars” pojawi się już 17 lutego 2017 roku. Album jest już dostępny w przedsprzedaży. Przygotowane są trzy wersje wydawnictwawersja standartowa, wersja deluxe z 19 scieżkami, oraz deluxe box set z wieloma gadżetami. Fizyczne kopie albumu można zamawiać na stronie internetowej piosenkarki.

Udostępnij na Google Plus