Alicia Keys opublikowała zupełnie nowy utwór! Posłuchaj piosenki “That’s What’s Up”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Alicia Keys jest obecnie w trakcie promocji związanych ze swoim ostatnim wydawnictwem. Po zaprezentowanej w styczniu piosence “Sweet F’ing Love”, której nie znajdziemy na jej ostatniej płycie, przyszła teraz kolej na następną. Jej wydanie związane jest z 35. urodzinami artystki, które miały miejsce dwa dni temu.

Utwór “That’s What’s Up” jest kolejną premierową kompozycją artystki zaprezentowaną po wydanym w zeszłym roku albumie “Here”. Piosenka mówi o wyrazach uznania Keys wobec fanów, którym wokalistka chciała w ten sposób podziękować za okazywane jak dotąd wsparcie. Jest to jednocześnie pełna wersja wkładu, jaki artystka miała w utwór “Low Lights” z ostatniego albumu Kanye Westa, “The Life of Pablo”.

Przypomnijmy, że ostatni album Alicii Keys zatytułowany “Here” miał swoją premierę 4 listopada zeszłego roku. Dotarł on m.in. do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, a także zadebiutował w pierwszej trzydziestce najlepiej sprzedających się albumów w tym tygodniu w większości krajów, w których został wydany. Piosenki “That’s What’s Up” posłuchać możecie poniżej. Udana kompozycja?

Udostępnij na Google Plus