76-letni Giorgio Moroder w teledysku do singla “Good For Me”

Giorgio Moroder powrócił dwa lata temu ze swoim nowym krążkiem “Déjà Vu” po 23-letniej przerwie. Teraz prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla nagranego wspólnie z Karen Harding.

Karen Harding znana ze swojego tanecznego hitu “Say Something” i ubiegłorocznej wpadki z hymnem narodowym na 2016 FA Cup, dołączyła do Giorgio Morodera w jego najnowszym singlu “Good For Me”, który miał swoją premierę pod koniec ubiegłego roku. Teraz doczekaliśmy się teledysku.

“Moim celem jest tworzenie muzyki, do której ludzie będą chcieli tańczyć, nic więcej” – powiedział Giorgio w wywiadzie dla EW – “Kiedy po raz pierwszy poznałem Karen, nie mogłem uwierzyć jak młoda i utalentowana jest. Była taka ekscytująca. Atmosfera w studiu była bardzo zabawna. Kiedy usłyszałem jej głos i poznałem ją lepiej, wiedziałem, że będzie idealna do tej piosenki. Jest utalentowaną dziewczyną, która promienieje pięknem zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz siebie.”

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus