Trzeci album Fifth Harmony już w przyszłym roku?

Amerykańska grupa Fifth Harmony zakończyła już najwyraźniej promocje związane ze swoim ostatnim albumem „7/27”. Krążek doczekał się jak dotąd jedynie trzech oficjalnych singli, dlatego wielu fanów spodziewało się, że aktywności powiązane z wydawnictwem będą trwały co najmniej do przyszłego roku. Wygląda jednak na to, że era “7/27” została definitywnie zakończona, bo dziewczyny już nagrywają swój kolejny krążek!

Dziewczyny były wczoraj obecne na popularnym wydarzeniu Jingle Ball 2016, gdzie prowadzący wywiad poinformował je, że teledysk do piosenki “Work From Home” jest najczęściej oglądanym filmikiem 2016 roku w serwisie YouTube. Oprócz tego grupa udzieliła również odpowiedzi na kilka pytań, w tym na najważniejsze, dotyczące ich muzycznej przyszłości: Fifth Harmony jest już w trakcie nagrań ich trzeciego krążka, który wstępnie ukazać się ma już w przyszłym roku! Całość wywiadu pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej.

Wygląda więc na to, że era “7/27” już się zakończyła i wkrótce czeka nas od dziewczyn coś nowego. Przypomnijmy, że grupa ma ostatnio za sobą nienajlepszy okres – oprócz kilku odwołanych koncertów zarówno w Stanach jak i w Europie, co według oficjalnych źródeł nie miało nic wspólnego ze słabą sprzedażą biletów, dziewczynom w indywidualnych przypadkach zdarzało się również m.in. rozpłakać na scenie lub dostać nagłego napadu silnej paniki uniemożliwiającego kontynuowanie występu. Trzymamy za nie oczywiście mocno kciuki i oby powróciły do nas jak najszybciej z nową muzyką! Czekacie na #5H3?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus