Powrót Avril Lavigne już w przyszłym roku? Artystka potwierdza!

Kanadyjska wokalistka i autorka tekstów Avril Lavigne przygotowuje się powoli do swojego wielkiego powrotu do muzycznego świata. Ostatnie dwa lata upłynęły artystce na walce z ciężką chorobą, która okazała się dużo bardziej skomplikowana w leczeniu niż się pierwotnie wydawało. Wygląda jednak na to, że najgorsze na szczęście już za nią – Lavigne właśnie potwierdziła, że pracuje nad materiałem na swój szósty studyjny krążek!

Kanadyjka zamieściła trzy dni temu na swoim Instagramie obszerny post, w którym podziękowała fanom za cierpliwość i wsparcie w trakcie jej długiego powrotu do zdrowia, a także potwierdziła, że jej nowy album usłyszymy już w 2017 roku. Avril ma według wpisu nadzieję wkrótce kolejny raz otworzyć przed nami swoje serce poprzez nowe utwory, które usłyszymy już w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Lavigne pracowała jak dotąd w studiu nagraniowym m.in. z byłym mężem, Chadem Kroegerem, oraz wokalistą We The King Travisem Clarkiem.

Przypomnijmy, że ostatni album wokalistki zatytułowany po prostu “Avril Lavigne” ukazał się jeszcze w 2013 roku. W kwietniu zeszłego roku artystka zaprezentowała także światu piosenkę “Fly”, z której środki przekazane zostały na cele charytatywne. Nie znamy jeszcze żadnych konkretnych szczegółów nowego krążka Lavigne, jednak jedno jest pewne – #AL6 zbliża się wielkimi krokami! Czekacie na nowy album Avril?

Udostępnij na Google Plus