Orange Warsaw Festival 2017: Imagine Dragons pierwszym headlinerem

Po niezwykle udanym tegorocznym festiwalu, na którym bawiło się ponad 50 tysięcy osób, Orange Warsaw Festival ponownie zagości na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Przez dwa dni – 2 i 3 czerwca 2017 – dla warszawskiej publiczności zagrają najlepsi. Pierwszym headlinerem jest zespół Imagine Dragons.

Pierwszym headlinerem jubileuszowego Orange Warsaw Festival jest amerykańska formacja Imagine Dragons. To zespół, który idealnie balansuje na przecięciu kilku gatunków: rocka, popu, elektroniki, a nawet hip hopu, przekraczając ich granice i wyciągając dla siebie to, co w nich najlepsze. Wystarczył im jeden singiel, by wręcz wyważyć drzwi do światowej ekstraklasy muzycznej. Ale byłoby też wielką niesprawiedliwością patrzeć na Imagine Dragons wyłącznie przez pryzmat „Radioactive”.

W kwietniu 2014 zagrali ostatni koncert promujący „Night Visions”, a już pod koniec roku wracali do występów na żywo i anonsowali premierę drugiego albumu. „Smoke + Mirrors” ukazał się w lutym 2015 roku i był poprzedzony singlem „I Bet My Life”, kolejnym przebojem w repertuarze Imagine Dragons. Nawet jeśli „Smoke + Mirros” nie przebiło sprzedażowego sukcesu debiutu – a wiadomo, że przy wynikach debiutu powtórka byłaby wręcz nierealna – to z pewnością pozwoliło wszystkim upewnić się, że mamy do czynienia z wielkim zespołem. I kiedy wydawało się, że Imagine Dragons po zakończeniu promocji drugiego albumu zrobią sobie dłuższą przerwę, rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Z przyjemnością możemy potwierdzić, że grupa 2 czerwca po raz pierwszy zagra w Warszawie, jako headliner Orange Warsaw Festival 2017!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus