Noah Cyrus prezentuje akustyczną wersję nowego utworu! Zobacz występ z piosenką “Almost Famous”

Amerykańska aktorka i piosenkarka Noah Cyrus, siostra Miley, oficjalnie rozpoczęła swoją muzyczną podróż. Po opublikowanej we wrześniu informacji, że młoda gwiazda podpisała kontrakt z jedną z wytwórni w Stanach Zjednoczonych, wielu nie wierzyło, że faktycznie do tego dojdzie. Noah zaskoczyła jednak wszystkich i konsekwentnie pracuje na swoje imię. Do sieci trafił właśnie zapis występu, w trakcie którego wokalistka zaprezentowała akustyczną wersję zupełnie nowego utworu.

Utwór „Almost Famous” znajdzie się prawdopodobnie na debiutanckim albumie Noah, który ukaże się podobno już w przyszłym roku. Cyrus wykonała piosenkę jak dotąd jedynie w wersji akustycznej, a zadebiutowała ona w formie występu udostępnionego na jej kanale na YouTubie. Przypomnijmy, że pierwszy singiel gwiazdki, “Make Me (Cry)”, trafił do internetu 15 listopada. Teledysk zrealizowany do piosenki w reżyserii Sophie Mueller zadebiutował 22 listopada w serwisach Vevo oraz YouTube.

Przypomnijmy, że pierwsze pogłoski o rozpoczęciu przez siostrę Miley kariery muzycznej pojawiły się jeszcze we wrześniu, a kontrakt podpisany z jedną z wytwórni opiewał łącznie na kwotę prawie pół miliona dolarów. Klip z akustyczną wersją utworu “Almost Famous” prezentujemy Wam oczywiście poniżej. Czy Noah ma szansę na równie wielką karierę jak jej siostra?

Udostępnij na Google Plus