Mariah Carey o Arianie Grande, Madonnie, Katy Perry, Lady Gadze i wielu innych…

Gif z Mariah Carey mówiącą do kamery “I don’t know her” w odniesieniu do JLo, jest zdecydowanie najsłynniejszym gifem w Internecie z udziałem divy. Głos w tej sprawie zabrała jakiś czas temu Demi Lovato, która oskarżyła artystkę o bycie “niepotrzebnie niegrzeczną” (ZOBACZ TUTAJ). Teraz Mariah postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty.

Do sprawy nawiązał Andy Cohen, prowadzący talk show “Watch What Happens Live”, który w ostatnim odcinku gościł u siebie Mariah. Postanowił zapytać wokalistkę, czy chciałaby skomentować w jakikolwiek sposób zarzuty Demi.

“Jej również nie znam, więc nic jej nie odpowiem. Powinna przyjść do mnie, przedstawić się i wtedy powiedzieć – Słuchaj, taka jest moja opinia. Co o niej sądzisz? – Tak się to robi, ok?” – skomentowała Mariah.

Andy postanowił dalej pociągnąć temat i zachęcił artystkę do zabawy w grę “Does! She! Know! Her!?”, w której Mariah komentowała wymienione przez prowadzącego artystki. Oto czego się dowiedzieliśmy:

Lady Gaga: “Przyszła na mój świąteczny koncert w Beacon Theatre. Była tam i miałyśmy miłą konwersację. To było bardzo słodkie i miło wspominam tę chwilę”.

Ariana Grande: “Nie znam jej. Nie wiem kiedy był jej początek kariery. Naprawdę jej nie znam – częściej słucham hip-hopu niż muzyki pop” – odpowiedziała artystka, na stwierdzenie, że porównywano Arianę do Mariah.

Taylor Swift: “Bardzo miła dziewczyna. Spotkałam się z nią raz. Była bardzo słodka. Podeszła do mnie”.

Madonna: “Nigdy z nią nie rozmawiałam”.

Katy Perry: “Miła dziewczyna. Ona również przyszła na mój koncert”.

Britney Spears: “Kocham Britney”.

Miley Cyrus: “Wydaje mi się, że spotkałyśmy się w łazience, ale nie wiem. Nie wiem”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus