Dawid Podsiadło ZAWIESZA KARIERĘ! W TVN24 zdradził powody

Dawid Podsiadło postanowił zrobić sobie roczną przerwę w karierze. W rozmowie ze stacją TVN24 wytłumaczył, jakie są powody takiej decyzji.

Dawid Podsiadło postanowił zrobić sobie przerwę od muzyki. Zaskakującą dla wszystkich fanów decyzję ogłosił na antenie TVN24. Tłumaczył, że chciałby spróbować innego życia, bo odkąd wygrał X-FACTOR ciągle pracuje.

– Chciałbym odpocząć i zobaczyć jakie jest inne życie, nabrać dystansu. Chciałbym poszukać inspiracji, bo wydaje mi się, że rzeczy, które na razie zrobiłem, są pierwszym rozdziałem, nawet powiedziałbym, że prologiem (…) I kiedy odpocznę i zacznę robić muzykę na nowo, to moim zdaniem będzie lepsza i skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze – mówił.

Swój wolny czas Dawid Podsiadło planuje poświęcić rodzinie – przyznał, że przez pracę, tęskni za bliskimi. W ostatnich miesiącach szczególnie, bo był w trasie koncertowej. Ostatni występ wokalisty miał miejsce się 9 grudnia na warszawskim Torwarze. “Dzisiaj coś się kończy. Oczywiście jednocześnie coś się zaczyna” – wyjaśnił fanom.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus