Christina Aguilera zaśpiewa w remiksie kolejnego singla Britney Spears?

Britney Spears i Christina Aguilera – na taki duet czeka wielu fanów. Być może ich marzenia wkrótce się spełnią i obie wokalistki usłyszymy już wkrótce w remiksie najnowszego singla Britney Spears “Do You Wanna Come Over”?

Póki co, to tylko plotki, które wywołał screen ze strony z licencją muzyki APRA. Został w niej zarejestrowany utwór “Do You Wanna Come Over?”, a w wykonawcach piosenki znajdują się Britney Spears, Christina Aguilera i La Bouche. Lista producentów jest dokładnie taka sama, jak w przypadku albumowej wersji “Do You Wanna Come Over”.

View image on Twitter

Jednak powyższy screen wcale nie musi oznaczać nadchodzącego duetu. Może być to na przykład odrzut – nieopublikowana wersja utworu, która być może nigdy nie ujrzy światła dziennego. Równie dobrze może być to mashup – je również można rejestrować w systemie APRA.

Najbardziej jednak zadziwiający i nieprawdopodobny jest udział niemieckiego zespołu La Bouche, znanego z takiego hitu jak “Be My Lover”. Może to potwierdzać spekulacje, że mowa w tym przypadku o mashupie.

Niemniej jednak, mamy nadzieję, że nawet jeżeli taka wersja nigdy nie powstała, to może zainspiruje to Britney i Christinę do nagrania wspólnego remiksu. Chcielibyście usłyszeć “Do You Wanna Come Over?” z gościnnym udziałem Christiny Aguilery?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus