Camila Cabello ODCHODZI z Fifth Harmony! A to nie koniec kontrowersji…

Dzisiejszy dzień zdecydowanie nie był najlepszy dla fanów Fifth Harmony. Jeszcze niedawno informowaliśmy, że dziewczyny rozpoczęły już prace nad swoim kolejnym albumem, co dało nadzieję wielu fanom na kontynuowanie współpracy grupy w dotychczasowym składzie. Niestety jak dziś podano do wiadomości publicznej zespół opuściła jedna z dziewczyn, a to nie koniec związanych z tą decyzją kontrowersji…

Dziś rano naszego czasu fani Fifth Harmony mogli już przeczytać oficjalną wiadomość, że zespół opuściła Camila Cabello, a grupa od teraz kontynuować będzie swoje aktywności w składzie czteroosobowym. Informacja ta podzieliła wielu sympatyków dziewczyn, jednak dla wielu nie okazała się szczególnie szokująca – mimo, że wiele z ich ostatnich problemów raczej marginalizowano, to ostatecznie okazało się jednak, że coś faktycznie mogło być na rzeczy. O rezygnacji Cabello poinformowano w specjalnym wpisie na oficjalnym Twitterze zespołu.

Wystosowana do fanów wiadomość spotkała się z raczej mieszaną reakcją fanów, a sama Camila najwyraźniej ma inne zdanie na temat ostatnich wydarzeń. Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem umieszczonym na Twitterze Cabello miała skontaktować się z koleżankami i managementem jedynie przez prawników i bez żadnego uprzedzenia o swoich planach, jednocześnie kończąc w ten sposób współpracę z grupą. Wokalistka zaprzecza tej wersji wydarzeń w swojej odezwie do fanów, w której, jak sama twierdzi, informowała koleżanki o swoim rychłym odejściu z grupy jeszcze w trakcie trasy koncertowej. Jednocześnie zaznaczyła, że życzy Fifth Harmony powodzenia, a sama poprosiła o wsparcie fanów podczas jej przyszłorocznych solowych aktywności.

Kontrowersje związane z całą sytuacją nie są jednak jedynym powodem do zmartwień dla fanów grupy. Do sieci trafiło dziś również krótkie nagranie głosowe, na którym jedna z dziewczyn, Lauren Jauregui, opisuje nieludzkie traktowanie jakiemu miały być poddawane ona i jej koleżanki podczas aktywności jako Fifth Harmony. Z ust zapłakanej Jauregui padają między innymi ostre słowa o “niewolnictwie, za które nic nie mają w zamian”, a nagrany fragment jest prawdopodobnie urywkiem rozmowy wokalistki z inną z członkiń, Ally. Warto wspomnieć, że za sprawą tej wiadomości na Twitterze stworzono hashtag #FreeFifthHarmony, który błyskawicznie trafił na listę najpopularniejszych aktualnie haseł w serwisie.

Wygląda więc na to, że sytuacja nie wygląda w tym momencie najlepiej, a same zainteresowane znalazły się w środku afery, której raczej wolałyby uniknąć. Przypomnijmy, że ostatni album dziewczyn, “7/27”, ukazał się w sklepach jeszcze w maju tego roku. My oczywiście życzymy dziewczynom powodzenia niezależnie od podjętych przez nie dalszych decyzji.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus