Brodka i jej video art w projekcie Red Bull – 20Before17

Dziś światowa premiera aż czterech video artów, zrealizowanych do utworów Brodki pochodzących z płyty “Clashes”. Te krótkie formy filmowe powstały w ramach już 3. edycji serii “20 Before” organizowanej przez Red Bull.

Do współpracy przy tym projekcie, Brodka zaprosiła pięcioro utalentowanych i uznanych twórców z dziedzin wizualnych – fotografa Bownika, związanych z Galerią Raster – Anetę Grzeszykowską & Jana SmagęJana Simona oraz Kevina Braya, artystę – grafika pracującego w technikach 3D. I tak powstały obrazy do utworów “Haiti”, “My Name Is Youth”, “Holy Holes” oraz “Funeral”.

W ramach tegorocznej edycji 20 Before 17 i jej muzycznego podsumowania roku 2017, znalazły się jak dotąd niepublikowane materiały – teledyski, utwory, miksy, wykłady. To 20 muzycznych rarytasów od ponad 40  zaprzyjaźnionych z Red Bull artystów, które umilą czas do nadchodzącego Nowego Roku 2017. Obok Brodki, do projektu zostali zaproszeni m.in. Dizzee Rascal, Mixpak, Mike Will Made It,  Lil Wayne i YG oraz Louis Baker.

Video możecie zobaczyć tutaj.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus