Britney zostanie w Las Vegas do 2019 roku

Wraz z premierą albumu “Glory” fani Britney z całego świata, mieli nadzieję, że wkrótce uda im się zobaczyć swoją idolkę podczas światowej trasy koncertowej. Nadzieje rozbudził dodatkowo występ w Londynie podczas Apple Music Festival. Niestety – jedyną opcją na zobaczenie swojej idolki na żywo jest dla nich zakup biletu do Las Vegas.

Producenci show “Piece Of Me” w Las Vegas, zapowiedzieli właśnie, że Britney ma w planach występowanie w Planet Hollywood do 2019 roku. Taka informacja pojawiła się również na ich stronie i całkowicie załamała fanów, którzy nie mają obecnie możliwości, aby wybrać się w podróż do miasta Grzechu.


Jeszcze niedawno wszystko wskazywało na to, że być może wokalistka odważy się wyruszyć w większą trasę koncertową. Podczas wywiadu promującego album “Glory” Britney powiedziała, że jest otwarta na światową trasę:

“Nigdy nic nie wiadomo. Jestem obecnie w świetnej sytuacji, ale kto wie, co przyniesie jutro” – powiedziała wokalistka.

W minionym miesiącu nie była już jednak tak przychylna wyjeżdżaniu poza Las Vegas:

“Nie jestem przekonana. Vegas, to dla mnie niesamowite doświadczenie. Stał się dla mnie drugim domem. Kocham to!” – zdradziła Britney.

 

Chcecie zobaczyć Britney na żywo? Oszczędzajcie pieniądze na wycieczkę do Las Vegas!

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus