Bebe Rexha zapowiada finalną wersję teledysku do “I Got You”!

Bebe Rexha, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, już wkrótce zaprezentuje światu swój debiutancki krążek. Po kolejnej zmianie daty premiery wydawnictwa na luty i problemach z klipem promocyjnym do drugiego singla z płyty, Rexha stara się przełamać złą passę i kontynuuje promocje związane ze swoim pierwszym albumem. Teledysk do wydanej w październiku piosenki ma mieć swoją premierę już niedługo, a póki co artystka podzieliła się jego kolejną zapowiedzią.

Piosenka „I Got You” została jakiś czas temu potwierdzona przez wytwórnię wokalistki jako kolejny singiel z albumu „All Your Fault”, którego premiera odbędzie się podobno w lutym przyszłego roku. Do utworu powstał również klip, który, jak przyznała sama Rexha w jednym z wywiadów, został ostatecznie przez nią odrzucony przed publikacją. Głównym powodem miał być jego zbyt seksualny charakter, który wokalistka uznała za nieodpowiedni dla jej młodych fanów. Autorką materiału była Parris Goebel. Nowo nakręcony obraz ma mieć swoją premierę już wkrótce.

Więcej szczegółów wydawnictwa „All Your Fault” możecie przeczytać tutaj oraz tutaj. Warto również wspomnieć, że sama zainteresowana zapowiadała jakiś czas temu wydanie jako kolejny singiel utworu „Fuck Fake Friends” z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera G-Eazy’ego, jednak na jego miejsce wybrano ostatecznie właśnie „I Got You”. Oficjalna premiera klipu już wkrótce! Czekacie na teledysk do „I Got You”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus