Album “Tylko raz” Sylwii Przybysz już w sprzedaży!

W piątek 9 grudnia ukazał się drugi krążek młodej wokalistki Sylwii Przybysz. “Tylko raz” zawiera dwanaście kompozycji w których artystka opowiedziała nam o swojej historii w walce o marzenia. Nasz serwis objął patronatem wydawnictwo!

Dzięki nowym kompozycjom chcę przekazać swoje emocje i przeżycia, które towarzyszą mi w codziennym życiu. A tytuł płyty “Tylko Raz” ma podkreślać, że tylko raz dostajemy daną szansę w życiu i to od nas zależy czy ją wykorzystamy czy zaprzepaścimy – tak o płycie mówi sama Sylwia.

Sylwia Przybysz jest odkryciem wytwórni MyMusic w ramach akcji #youngstars2015. Jej pierwsza piosenka zatytułowana „Plan” powstała we współpracy z Mezo. W teledysku zaś wystąpili popularni youtuberzy: JDabrowsky oraz Littlemooonster96! 9 października 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Plan”. Znalazło się na niej 13 utworów w tym dwa bonus tracki. Nie zabrakło również duetów, w tym z zespołem Verba oraz Remo. Klipy do singli osiągają nawet ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube!

TRACKLISTA:

 1. Tylko raz
 2. Nie poddam się (ft. Artur Sikorski)
 3. Zmiany
 4. Słońca blask
 5. Sunlight (ft. David Mark Bulley)
 6. Mój najlepszy dzień
 7. Podajesz mi dłoń
 8. From Dusk Till Dawn
 9. Dzień po dniu
 10. Uwierzę
 11. Nie chcę więcej
 12. Nie wiem czy będziesz (bonus track)

unnamed

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus