Znamy prawdopodobny tytuł nowego albumu Keshy!

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Kesha powoli wychodzi na prostą po długiej i wyniszczającej batalii sądowej ze swoim byłym producentem. Niedawno artystka potwierdziła, że przesłała do swojej wytwórni zestaw nowych piosenek i niewykluczone, że już wkrótce będziemy mogli je usłyszeć na jej kolejnym studyjnym albumie. Poznaliśmy również prawdopodobny tytuł nowego wydawnictwa, który, choć wciąż niepotwierdzony, rozbudził nadzieję fanów na rychłą premierę nowego materiału.

Artystka umieściła dziś rano czasu polskiego nowy post na swoim koncie na Instagramie, gdzie wyraziła nadzieję ruszenia już wkrótce w trasę The Rainbow Tour, co według wielu jest prawdopodobnie wskazówką dotyczącą tytułu nowego krążka. Choć nic jak dotąd nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, to samej zainteresowanej wyraźnie zależało na podkreśleniu właśnie tego słowa w swoim wpisie. Czy przeczucia fanów rzeczywiście są słuszne? Oceńcie sami!

Przypomnijmy, że niedawno Kesha współpracowała w studiu nagraniowym z producenckim trio Captain Cuts, którzy potwierdzili te pogłoski w swoim wywiadzie udzielonym niedawno portalowi Idolator. Artystka wyjawiła również jakiś czas temu kilka tytułów nowych utworów, które prawdopodobnie trafią na jej nowy krążek. My oczywiście cierpliwie czekamy na jej wielki muzyczny powrót i trzymamy kciuki! Czekacie na nową muzykę od Keshy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus