Tego słucham: Natalia Szroeder

Po krótkiej przerwie wracamy do was z naszym cyklem “Tego słucham” w którym gwiazdy przedstawiają playlisty ze swoimi ulubionymi utworami. Ostatnim razem mieliśmy przyjemność zaprezentować wam ukochane piosenki Charli XCX! Kto nie widział – odsyłamy tutaj. Dziś natomiast mamy dla was zestawienie Natalii Szroeder!

Natalia Szroeder przygodę z show-biznesem zaczęła od programu “Od przedszkola do Opola”. Potem wystąpiła w “Szansie na sukces”. Ogromną popularność przyniósł jej jednak duet z Liberem. Oboje nagrali takie przeboje jak „Wszystkiego na raz” i „Nie patrzę w dół”. Jesienią ubiegłego roku pojawiła się w show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Jej fenomenalne wykonanie „I Have Nothing” Whithey Houston do dziś obejrzano na YouTube ponad milion razy.

28 października 2016 roku ukazał się debiutancki album Szroeder zatytułowany “NATinterpretacje” z singlami “Lustra”, “Domek z kart” i “Powietrze”.

Poniżej ulubione utwory Natalii, miłego słuchania 🙂

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus