Taylor Swift nagrywa nowy materiał z… Drakiem? “Nie boi się eksperymentować”

Świat muzyki bywa czasem nieprzewidywalny. Po krążącej jakiś czas temu informacji o rozpoczęciu przez Taylor Swift nagrań na swój kolejny album, co potwierdziła nawet podczas wywiadu jedna z jej bliskich przyjaciółek, fani artystki zastanawiali się w jakim muzycznym kierunku pójdzie tym razem i jak szybko wydawnictwo ukaże się na rynku. O ile wciąż nie znamy odpowiedzi na drugie z pytań, to poznaliśmy właśnie pierwszego z jej prawdopodobnych współpracowników!

Opublikowana kilka godzin temu informacja amerykańskiej gazety The Sun rzuca tym razem trochę światła na nowy materiał wokalistki, który prawdopodobnie usłyszymy już w przyszłym roku. Z opublikowanej wiadomości wynika, że wokalistka nagrywa swój nowy materiał z… Drakiem! Amerykański raper ma podobno pomóc artystce w nagraniu piosenek w zupełnie obcym jej jak dotąd stylu. Swift chce w ten sposób również wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów, którzy podobno chętnie zobaczyliby ją w odsłonie zbliżonej do remiksu “Bad Blood” z zeszłego roku.

Taylor stara się nieprzerwanie rozwijać jako artystka i bardzo jej zależy na spróbowaniu czegoś nowego i niespodziewanego na następnym albumie. Nie boi się eksperymentować, dlatego postanowiła nagrywać materiał z różnymi osobami i sprawdzić się tym razem w czymś zupełnie nowym. Drake jest jej przyjacielem od dawna, więc nic dziwnego, że spędzają czas razem również w studiu nagraniowym – do tego stopnia, że wyprodukował dla niej kilka utworów i nawet użyczył w jednym z nich swojego wokalu. Będzie to mieszanka nowoczesnego hip-hopu i R&B, co, jak twierdzi Swift, jest muzycznym kierunkiem, w którym najchętniej widzieliby ją fani.

Nie mamy oczywiście pewności czy to prawda, a sama artystka nie skomentowała jak dotąd tych doniesień, dlatego traktujmy te rewelacje póki co z przymrużeniem oka. Faktem jest jednak, że Taylor i Drake są ostatnio często widywani razem, a wokalistka udowodniła już swoim poprzednim krążkiem, że nie boi się stawiania sobie nowych muzycznych wyzwań. Czy Taylor Swift sprawdzi się w takiej stylistyce? Niewykluczone, że przekonamy się o tym już wkrótce!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus