Sylwia Grzeszczak odsłania kolejne detale swojego najnowszego albumu

Obserwując środowisko polskiej muzyki pop nie sposób odgadnąć, iż Sylwia Grzeszczak będzie jednym z mocniejszych powrotów muzycznych w tym roku. Dziś możecie przeczytać serię konkretów na temat trzeciego albumu piosenkarki.

Nowa płyta będzie zatytułowana “Tamta Dziewczyna” a jego premiera nastąpi 25 listopada. Krążek zostanie wydany w dwóch wersjach – wersji standardowej, w której znajdzie się 10 utworów (przedsprzedaż z autografem jest już teraz dostępna na stronie Allegro.pl), natomiast wersję specjalną, wzbogaconą o dwa dodatkowe bonusy (ale już bez autografu) możecie już nabyć na empik.com. Nowe piosenki są już teraz prezentowane na koncertach Sylwii w ramach “Tamta Dziewczyna Tour”, natomiast na ten moment możemy przesłuchać “Tamtą Dziewczynę” oraz nowy singiel “Bezdroża” w którym to gościnnie udziela się Mateusz Ziółkowski.

Poniżej prezentujemy tracklistę oraz odsłuch dwóch singlowych nagrań, co znajdziemy na nadchodzącym materiale.

Tracklista
1. All for you
2. Tamta dziewczyna
3. California
4. Dla dorosłych
5. Jesień
6. Kumple
7. Ocieplenie
8. Żyj na medal
9. Bezdroża feat. Mateusz Ziółko
10. Czy to nie jest piękne?
Bonus Tracks
11. Crimes
12. Kiedy tylko spojrzę (+ Sound’n’Grace – wersja radiowa)

Web Cams Sex
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus