Shakira i Maluma prezentują teledysk do “Chantaje”! | POPHEART.pl

Shakira i Maluma prezentują teledysk do “Chantaje”!

Kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów Shakira jest aktualnie w trakcie prac nad swoim kolejnym albumem studyjnym. Będzie on następcą wydanego dwa lata temu eponimicznego krążka, który odniósł spory komercyjny sukces na całym świecie. Co jakiś czas pojawiają się już wstępne szczegóły jej kolejnego wydawnictwa, a póki co teledysk zrealizowany do wydanego niedawno singla właśnie zadebiutował w sieci!

Hiszpańskojęzyczny utwór zatytułowany „Chantaje” to pierwszy przedsmak nowego materiału wokalistki, który usłyszymy prawdopodobnie już wkrótce. W piosence gościnnie pojawia się również znany kolumbijski artysta Maluma. Za warstwę tekstową kompozycji odpowiadają artystka, Juan Luis Londoño Arias, Joel Antonio López Castro, Kevin Mauricio, Jiménez Londoño oraz Bryan Snaider Lezcano Chaverra. Lyric video zadebiutowało na oficjalnych kanałach YouTube i Vevo artystki 16 listopada, a oficjalny teledysk, którego reżyserem jest tym razem Jaume De La Iguana, trafił do sieci dwa dni później. Warto wspomnieć, że powstała również angielska wersja kawałka zatytułowana „Blackmail”, jednak jak dotąd nie ujrzała ona jeszcze światła dziennego.

Przypomnijmy, że poprzedni krążek artystki zatytułowany„Shakira” zadebiutował na drugim miejscu amerykańskiej listy Billboard 200, a jeden z utworów z niego pochodzących, „Dare (La La La)”, został oficjalną piosenką promującą Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii. Teledysk do piosenki „Chantaje” prezentujemy Wam poniżej. Udany powrót?

Udostępnij na Google Plus