Reedycja debiutanckiego albumu Charliego Putha już w sieci! Posłuchaj dwóch nowych piosenek artysty

Charlie Puth, amerykański wokalista i autor tekstów, kontynuuje promocję swojego debiutanckiego albumu. Młody artysta był ostatnio zmuszony do przerwania swojej pierwszej trasy koncertowej Nine Track Mind Tour, jednak w międzyczasie skupił się również na pracach nad teledyskiem do piosenki “Dangerously” oraz przygotowaniach do wydania swojego drugiego krążka. Póki co jednak do sieci trafiła reedycja jego poprzedniego albumu, który wzbogacony został tym samym o trzy nowe utwory! 

Piosenki „River” oraz “Does It Feel” to dwie premierowe kompozycje z wydawnictwa “Nine Track Mind (Deluxe)”, które ukazało się w wersji cyfrowej 10 listopada. Znajdziemy tam również taneczny remiks piosenki “Nothing but Trouble (Instagram Models)”, co daje w sumie piętnaście utworów dostępnych na tej edycji krążka. Nowe piosenki z reedycji albumu dostępne są również do przesłuchania na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że dyskografię Charliego Putha zamyka wydany w styczniu debiutancki album „Nine Track Mind”, z którego pochodzą takie hity jak nagrany z Meghan Trainor “Marvin Gaye” oraz “One Call Away”. Poniżej możecie usłyszeć zarówno nowe utwory jak i cały krążek, który dostępny jest już do odsłuchu w serwisie Spotify. Podobają Wam się premierowe piosenki wokalisty?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus