REBEKA zagra w NIEBIE. Mamy bilety na to wydarzenie!

Rebeka, to electro-popowy, poznański duet, założony w 2008 roku. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny na swoim koncie mają już dwa albumy. Najnowsza nosi tytuł „Davos” i został wydany w marcu tego roku przez ART2 Music Management. 26 listopada natomiast będzie miał miejsce koncert deutu w klubie “NIEBO”. Mamy bilety na to wydarzenie!

Od wydania debiutanckiej płyty „Hellada” REBEKA konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku muzycznym. Pierwszy album duetu zdobył tytuł Płyty Roku 2013 przyznawany przez “Gazetę Wyborczą”. Muzycy zagrali kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą.

Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami. Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze Rebeki. Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem. Prezentuje oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy.

KONKURS! Mamy dla was dwa podwójne bilety na koncert REBEKI w warszawskim klubie NIEBO. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy redakcja@popheart.pl, wpisując w temacie REBEKA, a w treści wiadomości imiona i nazwiska osób, które mamy wpisać na listę. Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada. POWODZENIA.

26.11 Niebo (ul. Nowy Świat 21, Warszawa)

Bilety można kupić tutaj: www.goingapp.pl,  www.eventim.pl oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn

Ceny biletów:
30zł – early bird tickets
40zł – przedsprzedaż
45zł – w dniu koncertu

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus