Oficjalny teledysk do piosenki “Let Me Love You” DJ-a Snake’a i Justina Biebera już w sieci!

Francuski producent William Sami Etienne Grigahcine, znany szerszej publiczności jako DJ Snake, kontynuuje promocje związane ze swoim debiutanckim albumem. Po ogromnym sukcesie piosenki “Let Me Love You”, którą DJ nagrał razem z kanadyjskim wokalistą Justinem Bieberem, fani musieli bardzo długo czekać na oficjalny teledysk do utworu. Wygląda jednak na to, że doczekaliśmy się – klip właśnie debiutował w sieci. 

Utwór „Let Me Love You” jest pierwszą kolaboracją producenta z Justinem Bieberem, który ostatnio współpracował również m.in. z grupą Major Lazer nad hitowym “Cold Water”. Piosenka zadebiutowała w sieci jeszcze w sierpniu tego roku, a niedługo potem wydane zostało również przygotowane do singla lyric video. Teraz w serwisach YouTube oraz Vevo pojawił się natomiast oficjalny teledysk do utworu, w którym jednak niestety nie zobaczymy żadnego z panów. Lepiej jednak późno niż wcale!

Przypomnijmy, że debiutancki album DJ-a Snake’a „Encore” miał swoją premierę 5 sierpnia nakładem wytwórni Interscope Records. Bieber jest natomiast w trakcie trasy koncertowej Purpose Tour, w ramach której niedawno odwiedził również nasz kraj. Oficjalny teledysk do piosenki “Let Me Love You” prezentujemy Wam poniżej. Warto było tak długo czekać?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus