“Odetchnij” promuje nowy album Jeremiego i Artura Sikorskich

Jeremi & Artur Sikorscy zaprezentowali właśnie najnowszy singiel „Odetchnij”. Bracia wspólnie spróbowali swoich sił w spokojnym gatunku jakim jest R&B. Utwór to już trzecia zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa, wcześniejsze to „Uwierz w nas” i „Nie uciekam”.

„Odetchnij“ to płyta stworzona przez Jeremiego i Artur Sikorskich. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, bracia na tym krążku są już równouprawnieni! Zawartość albumu to piosenki Jeremiego, piosenki Artura oraz aż pięć duetów. Dzięki temu jest na niej tyle kolorów, ile zawierają charaktery obu artystów, a nagrany materiał zaskakuje dojrzałością ludzi mających dopiero 17 i 15 lat.

Bracia zgodnie twierdzą: Chcemy aby każdy mógł odetchnąć naszą muzyką. Wziąć głęboki wdech i wcisnąć pauzę w pędzącej codzienności. Spojrzeć na świat bez stresu. Skupić się na chwili, drugim człowieku, samym sobie.

TRACKLISTA ALBUMU:

1. Odetchnij
2. Uwierz w nas
3. Pokaż swoją twarz
4. Masz w sobie ogień
5. Uwolnisz się
6. Drabina życia
7. Trzeba żyć (Live)
8. Oczy szeroko zamknięte
9. Piorunochron
10. Nieznajoma
11. Nie uciekam
12. Zaryzykuj (Cover)
13. Spełniaj marzenia (Bonus Track)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus