“No Lie” – posłuchaj nowego singla Seana Paula z Dua Lipą!

Jamajski wokalista Sean Paul pracuje obecnie nad materiałem na swój nadchodzący album. Artysta podpisał w czerwcu nowy kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records i już wkrótce ma powrócić na scenę muzyczną z nową płytą, która jest aktualnie w trakcie tworzenia. Póki co natomiast do sieci trafił jego nowy singiel, w którym gościnnie pojawia się również jedna z popularnych ostatnio wokalistek!

Zapowiadany wcześniej utwór zatytułowany “No Lie” trafił do serwisów streamingowych 18 listopada i razem z drugim wydanym tego dnia utworem, “Tek Weh Yuh Heart”, są pierwszym przedsmakiem nowego materiału, który wykonawca aktualnie dopracowuje. Gościnnie usłyszymy w nim również angielską wokalistkę Dua Lipę, która zapowiedziała ostatnio swoim fanom, że będzie miała dla nich niespodziankę, która ukaże się już wkrótce. Za warstwę liryczną utworu odpowiedzialni byli sam artysta oraz Andrew Jackson, Jamie Sanderson, Philip Kembo i Emily Warren.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Seana Paula zamyka wydany w 2014 roku album „Full Frequency”, który nie tylko zapewnił mu nominację do zeszłorocznej nagrody Grammy w kategorii najlepszy album reggae, ale dotarł również do pierwszego miejsca amerykańskiej listy US Top Reggae AlbumsJak oceniacie efekty ich współpracy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus