ZAKOŃCZONY: Wygraj bilety na warszawski koncert The Dumplings!

Po krótkiej przerwie The Dumplings wracają na scenę i ogłaszają jesienną trasą koncertowa „Kto zobaczy”. Ciche, letnie miesiące pozwoliły na stworzenie nowego materiału, który premierowo będzie można usłyszeć w 12 miastach Polski, wśród których znajdzie się również Warszawa. We wszystkich elementach związanych z trasą koncertową obecny będzie motyw oczu.

Trasa „Kto Zobaczy” zbiega się z premierą edycji specjalnej albumu “Sea You Later”. Wydany pierwotnie jesienią ubiegłego roku album został wzbogacony o sześć premierowych nagrań. “Sea You Later (Edycja Specjalna)” ukazało się 28 października 2016 roku.

KONKURS!

Już 30 listopada w warszawskim klubie Stodoła w ramach trasy “Kto Zobaczy” wystąpi duet The Dumplings. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jedną podwójną wejściówkę.

Zadanie: Kogo The Dumplings powinni zaprosić do wspólnej piosenki i dlaczego? Odpowiedź z krótkim uzasadnieniem wyślij na adres redakcja@popheart.pl z tematem maila “The Dumplings WARSZAWA”.

Wybierzemy jedną osobę, która otrzyma dwa bilety na koncert w Warszawie. Konkurs trwa do 27 listopada (włącznie). Prosimy o udział w konkursie tylko te osoby, które na 100% będą mogły się pojawić na koncercie.

Udostępnij na Google Plus