G-Eazy prezentuje teledysk do piosenki “Some Kind of Drug”!

G-Eazy, amerykański raper pochodzący z Oakland w Californii, dla wielu fanów muzyki pop zasłynął dopiero niedawno za sprawą hitowego kawałka „Me, Myself & I” nagranego z Bebe Rexhą i swojego wersu w najnowszym singlu Britney Spears „Make Me”. Dziś jednak, po wielu latach ciężkiej pracy, jest on jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w amerykańskich mediach, a jego ostatnia płyta została mocno doceniona zarówno przez krytyków jak i przez fanów. Dziś jeden z jego utworów z nowego krązka doczekał się właśnie swojej odsłony wizualnej.

Utwór „Some Kind of Drug” pochodzi z ostatniego albumu rapera zatytułowanego „When It’s Dark Out” i jest czwartym kawałkiem z tego wydawnictwa, który doczekał się własnego teledysku. Klip zadebiutował na oficjalnym kanale Vevo rapera 16 listopada. Za warstwę liryczną utworu oprócz G-Eazy’ego odpowiedzialni są również Christoph AnderssonMarc Griffin oraz Kevin White.

Przypomnijmy, że G-Eazy jest obecnie w swojej drugiej trasie koncertowej When It’s Dark Out Tour, w ramach której wystąpił również w warszawskim Parku Sowińskiego 25 sierpnia tego roku. Dyskografię rapera zamyka wydany w 2015 roku album “When It’s Dark Out”, z którego pochodzi m.in. ogromny hit “Me, Myself  & I”. Teledysk do utworu “Some Kind of Drug” prezentujemy poniżej. Czekacie na nowy album G-Eazy’ego?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus