Ariana Grande: “Już prawie skończyłam nowy album”

Arianie Grande ostatnio dobrze się powodzi. To, co nie do końca się udało “Dangerous Woman”, czy “Into You”, udało się “Side to Side” z Nicki Minaj – utrzymanie się na dłużej w top10 najbardziej popularnych piosenek Billboard Hot 100 (i wszystko wskazuje na to, że tak prędko z czołówki nie spadnie). Kto by teraz pomyślał, że jest szykowany jest nowy materiał…

Dzisiaj sama piosenkarka uchyliła co nieco informacji na temat jej czwartego krążka.

„[…]Już prawie skończyłam swój nowy album… co jest szalone… nie miałam zamiaru tworzyć całej nowej płyty, ale mam wiele piosenek, które bardzo lubię. Nie bądźcie aż tak bardzo podekscytowani, ale… ja jestem bardzo.[…]”

Co to oznacza w takim razie? W zasadzie… ciężko stwierdzić. Wiemy wprawdzie, że prace nad nową płytą są na etapie finalizacji, ale wciąż nie wiemy kiedy tak naprawdę należy się jej spodziewać w sklepach. Są pewne pogłoski mówiące o tym, iż premiery możemy się doczekać jeszcze przed rozpoczęciem trasy koncertowej piosenkarki, tj. przed 2 lutego (wokalistka powiedziała zresztą, że na Dangerous Woman Tour usłyszymy nowe piosenki). Inne spekulacje z kolei mówią o wydaniu nowych piosenek po europejskich koncertach, a ostatni z nich odbędzie się 17 czerwca w Turynie we Włoszech, co wydaje się być bardziej rozsądną opcją.

Prosimy jednak podchodzić do tych informacji z rezerwą, gdyż nie są one potwierdzone przez sztab Amerykanki. Można jednak przypuszczać iż usłyszymy krążek w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że Ariana w ramach nadchodzących koncertów wystąpi w Polsce aż 2 razy – 31 maja oraz 1 czerwca na łódzkiej Atlas Arenie.

Web Cams Sex
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus