“Water Under The Bridge” kolejnym singlem Adele

Adele wciąż podróżuje po całym świecie razem ze swoją trasą koncertową. Jej ostatni album, “25”, pokrył się diamentem w Stanach Zjednoczonych. To nie jedyny powód do dumy dla wokalistki. Teledysk do jej bestsellerowego singla “Hello” niedługo osiągnie dwa miliardy wyświetleń na VEVO. Dziś dowiadujemy się, że Adele ma dla nas kolejną niespodziankę.

Rumour Has It, czyli plotka głosi, że kolejnym singlem z diamentowego 25 zostanie ścieżka “Water Under The Bridge”. Piosenka została już rozesłana do stacji radiowych. Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie informacji o czwartym singlu przez samą Adele.

Poprzedni singiel Brytyjki – “Send My Love” uzyskał status platyny, a teledysk do utworu wyświetlono na dzień dzisiejszy 250 milionów razy. Czy uważacie, że Water Under The Bridge to dobry wybór na singiel? Zdania wśród fanów Adele są podzielone. Wielu z nich liczyło, że to piosenka “All I Ask” zostanie wyznaczona by promować krążek. Pozostaje nam w tym wypadku czekać, aż czwarty singiel zostanie ogłoszony oficjalnie.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus