Virgin – “CHONI”. Poznaj szczegóły wydawnictwa

Doda i Tomek Lubert wracają jako Virgin! Efektem ich pracy jest album “CHONI” na którym znajdzie się 11 piosenek. Sześć z nich to utwory premierowe, reszta to wielkie hity Virgin, wśród których są “Dżaga”, “2 Bajki”, “Znak pokoju”, czy “Mam tylko Ciebie”. Premiera już 10 listopada!

Płytę promowała najpierw anglojęzyczna piosenka “Hard Heart”, która spodobała się samemu Slashowi, z którym Doda miała przyjemność wstąpić na scenie. Zespół Virgin nagrał również jej polską wersję, pod tytułem “Niebezpieczna kobieta”. Wydany na singlu kawałek promuje film Patryka Vegi pod tytułem “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Oprócz Dody i Tomka Luberta Virgin tworzą obecnie także: ceniony perkusista Piotr “Pniaq” Pniak (m.in. Proletaryat, Reni Jusis, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska), perkusista Piotr „Posejdon” Pawłowski oraz basista Piotr Olszewski.

Tracklista płyty:

 1. Niebezpieczna kobieta
 2. Sens
 3. Padłeś? Poleż
 4. Kopiuj – Wklej
 5. Miłość na etat
 6. Anyżk
 7. Dżaga
 8. 2 Bajki
 9. Znak pokoju
 10. Mam tylko Ciebie
 11. Szansa

Bonus tracks:

 1. Niebezpieczna kobieta (Remix by Forest)
 2. Hard Heart
Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus