Sean Paul i Anne-Marie gościnnie w nowym singlu Clean Bandit! Posłuchaj “Rockabye”

Angielska grupa Clean Bandit powraca z nowym materiałem! Po wydanej w maju piosence “Tears”, do której niewiele później zaprezentowali również oficjalny teledysk, zespół skupił się nad pracami nad swoim nadchodzącym albumem, który ukazać się ma podobno już w przyszłym roku. Powrót grupy na scenę muzyczną stał się faktem, bo właśnie otrzymaliśmy zapowiadany drugi singiel z nowego wydawnictwa!

Piosenka “Rockabye” zwiastuje drugą studyjną płytę zespołu, która swoją premierę będzie mieć prawdopodobnie w 2017 roku nakładem wytwórni Atlantic Records. W utworze gościnnie pojawiają się raper Sean Paul oraz wokalistka Anne-Marie, o czym informowaliśmy już jakiś czas temu. Pierwszy występ grupy z nowym kawałkiem nastąpi już 4 listopada podczas gali MOBO Awards; teledysk do singla natomiast został już zrealizowany, a jego premiera odbyć się ma już wkrótce.

clean-bandit-rockabye-2016-4000x4000

Przypomnijmy, że dyskografię Clean Bandit zamyka wydany w 2014 roku album “New Eyes”, z którego pochodzi największy jak dotąd hit grupy “Rather Be”. Należy również wspomnieć, że kilka dni temu zespół opuścił Neil Amin-Smith, co artysta potwierdził na swoich kontach w serwisach społecznościowych. Nie wiemy czy ani jak wpłynie jego decyzja na dalsze losy projektu, jednak on sam życzył oczywiście reszcie grupy wszystkiego dobrego. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia! Piosenki “Rockabye” możecie posłuchać poniżej.

Udostępnij na Google Plus