Nowy singiel The Veronicas już w ten piątek? Poznaj szczegóły!

Bliźniaczki Lisa i Jessica Origliasso, znane na scenie muzycznej jako duet The Veronicas, przygotowują się obecnie do wydania swojej nowej płyty, która ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Po niedawnej premierze singla “In My Blood”, do którego siostry zaprezentowały również teledysk, grupa skupiła się nad kompletowaniem materiału na kolejny krążek.

Według najnowszych informacji kolejny przedsmak ich nowej muzyki dostaniemy prawdopodobnie już w ten piątek! Nowy singiel grupy, którego tytułu jak dotąd jeszcze niestety nie poznaliśmy, ma ukazać się już 14 października. Informacja została potwierdzona przez same zainteresowane, które umieściły na swoim koncie na Twitterze prawdopodobnie fragment tekstu nowego utworu z datą premiery. Piosenka będzie już drugim promocyjnym kawałkiem z nadchodzącego albumu.

Przypomnijmy, że dyskografię The Veronicas zamyka eponimiczne wydawnictwo z 2014 roku, a ich nowy album będzie efektem ponad dwuletnich prac nad materiałem. Więcej informacji na temat kolejnego wydawnictwa dziewczyn poznamy zapewne już całkiem niedługo, a póki co teledysk do poprzedniego singla grupy, “In My Blood”, pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus