Nowy album Alicii Keys już w piątek! Poznaj szczegóły wydawnictwa “Here”

Alicia Keys, amerykańska wokalistka i autorka tekstów, już wkrótce powróci ze swoim szóstym długogrającym albumem. Jakiś czas temu artystka zaprezentowała światu pierwszy singiel z krążka zatytułowany „In Common”, który zapowiadał zupełnie nową erę w jej karierze. Prace nad wydawnictwem niedawno się zakończyły, a Keys jest już najwyraźniej gotowa żeby kolejny raz podbić świat muzyki. Poznajcie szczegóły nadchodzącego wydawnictwa artystki!

Szósty album wokalistki zatytułowany „Here” trafi zgodnie z zapowiedziami do sprzedaży już w ten piątek, 4 listopada, nakładem RCA Records i Sony Music Entertainment. Wydawnictwo promowały single “Blended Family (What You Do for Love)” oraz wydane w maju “In Common”, które razem z “Hallelujah” znajdzie się ostatecznie na edycji deluxe krążka. Do sieci trafiła jakiś czas temu także piosenka “Holy War”, która była przedpremierowym bonusem w przedsprzedaży cyfrowych kopii “Here”. Wersja podstawowa płyty zawierać będzie natomiast w sumie szesnaście premierowych kompozycji, w tym pięć interludiów. Szczegóły prezentujemy poniżej!

alicia-keys-here-2016-2480x2480

Tracklista:
1. The Beginning (Interlude)
2. The Gospel
3. Pawn It All
4. Elaine Brown (Interlude)
5. Kill Your Mama
6. She Don’t Really Care / Luv
7. Elevate (Interlude)
8. Illusion Of Bliss
9. Blended Family (What You Do For Love) ft. A$AP Rocky
10. Work On It
11. Cocoa Butter (Cross & Pic Interlude)
12. Girl Can’t Be Herself
13. You Glow (Interlude)
14. More Than We Know
15. Where Do We Begin Now
16. Holy War
17. Hallellujah (Deluxe)
18. In Common (Deluxe)

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Alicii Keys zamyka wydany w 2012 roku album „Girl on Fire”, którego tytułowy singiel odniósł znaczący sukces na całym świecie i szybko stał się jednym z najpopularniejszych utworów tego okresu. “Here” będzie więc pierwszym materiałem wokalistki od ponad czterech lat. Promujące album single możecie oczywiście przesłuchać poniżej! Czekacie na powrót artystki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus