L.U.C i Mela Koteluk w teledysku do “Lingon Lingon”

„Lingon Lingon” to utwór o indywidualnościach i urokach języków. Klip przedstawia historię 13-letniego muzyka Orkiestry Dętej Gminy Wejherowo, jakim jest Patryk Byczk. Jego losy w pewnej chwili splotły się z europejską historią projektu – na jednym z koncertów został spontanicznie zaproszony przez L.U.C-a na środek sceny. Zagrał solo przed kilkutysięczną publicznością.

MaxFloRec prezentuje już trzecią, po „Jak słowo daję” i „Bike Bandzie”, odsłonę wielojęzykowego i transkulturowego projektu Rebel Babel Ensemble. Tym razem przy jednym mikrofonie stanęli: L.U.C (Polska), Promoe (Szwecja), Rapsusklei (Hiszpania) oraz gość specjalny – Mela Koteluk. Jak zwykle artystów połączył Jan Feat., Duńczyk polskiego pochodzenia, kompozytor i performer, mózg całego przedsięwzięcia. Sprawdź, jaką hip-hopową symfonię napisał tym razem!

Wideo powstało ze zdjęć dokumentujących 2 wielkie koncerty transkulturowej orkiestry Rebel Babel Ensemble – występ w ramach 37. PPA we Wrocławiu i podczas festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę 2016. Zapowiada ono 1. płytę big-bandu, która pojawi się na rynku 7.10.2016 w koprodukcji z ESK.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus