Koreańska grupa BTS prezentuje teledysk do “Blood Sweat & Tears”!

Koreańska grupa BTS rozpoczyna oficjalnie promocje związane ze swoim drugim studyjnym albumem! Po ogromnym sukcesie krążka “Forever Young”, który zadebiutował nawet na amerykańskiej liście sprzedaży Billboard 200, zespół skupił się nad przygotowaniami do swojego kolejnego projektu. Nowe wydawnictwo chłopaków pojawi się w sprzedaży już wkrótce, a póki co zaprezentowali oni swój nowy teledysk.

Piosenka “Blood Sweat & Tears” jest pierwszym promocyjnym kawałkiem z drugiego albumu grupy zatytułowanego “Wings”, który trafił już do sprzedaży 10 października. Dzień wcześniej trafił do sieci teledysk do utworu, którego reżyserią zajął się YongSeok Choi z koreańskiego studia produkcyjnego Lumpens. Warto wspomnieć, że klip odtworzono jak dotąd w serwisie YouTube prawie dziesięć milionów razy w jedynie dwa dni po premierze.

BTS, znani także jako Bangtan Boys, są obecnie jedną z największych sensacji na południowokoreańskim rynku muzycznym. Zespół podbił szturmem nie tylko Koreę – panowie znaleźli się m.in. na szczycie zestawienia magazynu Forbes jako “najczęściej retweetowana grupa” na Twitterze w marcu tego roku. Zachęcamy oczywiście do zapoznania się z zespołem, a teledysk do piosenki “Blood Sweat & Tears” prezentujemy poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus