“After the Afterparty” – posłuchaj nowego singla Charli XCX!

Angielska piosenkarka i autorka tekstów Charli XCX pracuje obecnie nad materiałem na swój trzeci studyjny album. Po wydanej w lutym EPce „Vroom Vroom”, która ukazała się w wersji cyfrowej dzięki jej nowej wytwórni Vroom Vroom Recordings, wokalistka skupiła się na gościnnych występach na różnych festiwalach i dalszej pracy nad nową muzyką. Teraz artystka oficjalnie powraca z nowym przedsmakiem swojego materiału – do sieci trafił właśnie jej nowy singiel!

Piosenka zatytułowana „After the Afterparty” jest pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa, które według najnowszych informacji usłyszymy już w maju przyszłego roku. Gościnnie w utworze pojawia się również popularny ostatnio amerykański raper Lil Yachty. Singiel ukazał się w wersji cyfrowej 28 października nakładem Asylum Records, Atlantic Recordings oraz Warner Music Group. Za produkcję odpowiadają tym razem słynny duet producencki Stargate oraz SOPHIE.

Przypomnijmy, że dyskografię Charli XCX zamyka wydany w 2014 roku album „Sucker”, który przyniósł artystce międzynarodową sławę dzięki takim singlom jak „Boom Clap” czy „Break the Rules”. Warto również wspomnieć, że, zgodnie z zapowiedziami, nowy materiał wokalistki ma być dużo bardziej komercyjny w porównaniu do jej poprzednich płyt, a pierwszy singiel jest “najbardziej popową piosenką jaką nagrała”. Udało się?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus