Twenty One Pilots w coverze piosenki My Chemical Romance! Posłuchaj “Cancer”

Twenty One Pilots, amerykański zespół w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, przeżywa ostatnio okres swojej największej popularności w mediach głównego nurtu. Panowie nie tylko są obecnie w trakcie swojej praktycznie wyprzedanej światowej trasy koncertowej Emotional Roadshow World Tour, ale również dwie ich piosenki – “Heathens” oraz “Ride” – są od paru tygodni w pierwszej dziesiątce amerykańskiego notowania Billboard Hot 100. Fani zespołu nie mogą jednak mimo tego narzekać na brak nowości – w sieci ukazał się właśnie cover chłopaków do jednej z piosenek innej znanej grupy!

Piosenka “Cancer” została pierwotnie nagrana przez rockowy zespół My Chemical Romance i znalazła się na wydanym przez nich w 2006 roku albumie “The Black Parade”. Wykonanie Tylera i Josha brzmi trochę bardziej posępnie niż wydany dziesięć lat temu oryginał, jednak przekaz mówiący o przemijaniu i trudności w powiedzeniu ostatniego słowa przed śmiercią pozostał ten sam. Nie ma pewności, czy piosenka znajdzie się ostatecznie na nadchodzącym albumie zespołu, jednak w sieci pojawiło się już oficjalne lyric video do utworu.

Przypomnijmy, że dyskografię Twenty One Pilots zamyka wydany w 2015 roku album “Blurryface”, a zespół już w listopadzie po raz pierwszy odwiedzi Polskę i zagra w warszawskiej Progresji w ramach trwającej właśnie trasy. Bilety na wydarzenie, tak jak w wielu innych krajach, są już niestety wyprzedane. Cover piosenki “Cancer” w wykonaniu chłopaków i oryginał w wersji na żywo dla porównania prezentujemy Wam poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus