Tove Lo i Wiz Khalifa wspólnie w nowym utworze! Posłuchaj “Influence”

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo już niedługo powróci ze swoim drugim albumem. Artystka ciężko pracowała nad następcą wydanego dwa lata temu albumu „Queen of the Clouds”, z którego pochodziły takie hity jak „Habits (Stay High)” czy „Talking Body”. Wygląda na to, że promocja jednego z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku oficjalnie właśnie się rozkręca, bo piosenkarka zaprezentowała właśnie kolejny utwór z nadchodzącego wydawnictwa!

Piosenka „Influence” jest drugą przedpremierową kompozycją zapowiadającą najnowszy album piosenkarki “Lady Wood”, który do sklepów ma trafić 28 października tego roku. Gościnnie w utworze pojawia się również amerykański raper Wiz Khalifa, a sam kawałek, jeszcze w wersji demo, zaprezentowała fanom sama artystka jako formę podziękowania na ostatnie Boże Narodzenie. Premiera “Influence” odbyła się oficjalnie 9 września jako przedpremierowy singiel ze wspomnianego wcześniej albumu, który usłyszymy w całości już wkrótce!

Przypomnijmy, że pierwszy singiel z krążka – “Cool Girl” – trafił do stacji radiowych 4 sierpnia, a jego dystrybucja cyfrowa rozpoczęła się dzień później. O wszystkich szczegółach nadchodzącego wydawnictwa Tove Lo możecie przeczytać TUTAJ, a samego “Influence” posłuchacie poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus