The Black Eyed Peas i inni w nowej wersji klipu do “Where is the Love”!

The Black Eyed Peas oficjalnie powraca, tym razem w słusznej sprawie! Choć trudno w to uwierzyć, to od ostatniego singla zespołu zatytułowanego „Yesterday” minął już rok. Krążyły oczywiście różne pogłoski o przygotowaniach grupy do wydania nowej muzyki, a przede wszystkim ponownej współpracy z wokalistką – Fergie, jednak jak dotąd nic jeszcze nie stało się faktem. Teraz will.i.am i reszta jego drużyny przypominają o sobie po raz kolejny – w sieci ukazała się własnie nowa wersja jednego z ich singli, jak również obrazujący go teledysk.

Jakiś czas temu potwierdzona została informacja, że wydany w 2003 roku hit grupy „Where is the Love?” doczeka się wkrótce reedycji. Tym razem na szczęście plotki okazały się prawdziwe, a nowa wersja utworu wraz z nakręconym do niego klipem pojawiła się w internecie jeszcze 31 sierpnia. To jednak nie wszystko, gdyż do odświeżonej wersji kawałka dodali również swoją cegiełkę tacy artyści jak Mary J. Blige, Diddy, Jamie Foxx, Nicole Scherzinger, The Game, Jessie J, Andra May, Tori Kelly, Justin Timberlake, Ty Dolla $ign, Usher, DJ Khaled, A$AP Rocky oraz Jaden Smith. W teledysku pojawiają się również inne znane osobistości ze świata muzyki i show biznesu.

Wszystkie środki ze sprzedaży singla trafią do wybranych organizacji charytatywnych, m.in. fundacji Aylan Kurdi czy zbiórki środków dla Altona Sterlinga. Pełną listę możecie zobaczyć na stronie www.wheresthelove.com.

Przypomnijmy, że dyskografię grupy zamyka wydany w 2010 roku album „The Beginning”, z którego pochodziły takie hity jak „The Time (Dirty Bit)”, „Just Can’t Get Enough” oraz „Don’t Stop the Party”. Nową wersję “Where is the Love?” oraz jego odświeżoną oprawę wizualną prezentujemy poniżej. Dodajemy również dla porównania pierwotną wersję z 2003 roku.

Udostępnij na Google Plus